Indeks witryny Po godzinach Hobby Internet i komputery Jaka klawiatura do gier FPS?

Jaka klawiatura do gier FPS?

Porady, spostrzeżenia, nowinki

Post 04 mar 2018, 16:36

Niestety moja klawiatura membranowa, która raczej przewidziana jest do biura niż do gier, nie daje już rady w trybie online, gdy chcę rywalizować w najnowszych FPS. Teraz korzystam z E-Blue Cobra II. Nie jest jakaś dramatyczna, całkiem dobry sprzęt, ale jednak do walki w FPS z polskimi szaleńcami w trybie sieciowym jest zbyt wolna w swoich reakcjach. Podobają mi się nowe klawiatury gamingowe produkowane przez Corsair, ale cenowo odstraszają. Chciałabym znaleźć coś podobnego, ale o 200-300 złotych tańszego. Znaczenie ma też marka, gdyż wolałabym nie sprawdzać czegoś nowego, od producenta niezbyt znanego graczom. Na pewno nie może to być kolejna klawiatura membranowa. Tym razem biorę pod uwagę już tylko przełączniki mechaniczne. Dobrze, żeby klawiatura miała specjalne nakładki na klawiszach używanych do przemieszczania w grach FPS, czyli słynnych WSAD. Bez nakładek latem, wieczorami naprawdę ciężko utrzymać palce na klawiszach. Czasami musze wycierać końcówki placów, gdy już są mocno spocone. W klawiaturach z nakładkami te problemy nie istnieją.
Pomóżcie mi coś wybrać z tego sklepu
https://gamera.pl/kategoria-produktu/klawiatury/

kuchnie Tychy

Wróć do Internet i komputery