Indeks witryny Elbląg na co dzień Praca Praca za granicą w niemczech

Praca za granicą w niemczech

Dyskusje na temat pracy, pracodawców, wynagrodzenia.

Post 24 lip 2013, 18:56
admin Administrator

Zaczynam temat na temat pracy za granicą w niemczech! Myśleliście o wyjeździe do pracy za granicą? Czy szukacie pracy w niemczech? Gdzie szukać takiej pracy macie jakieś porady dla nowych emigrantów?

Pewnie że się szuka pracy w Niemczech, bo obecnie jest sezon prac sezonowych w niemczech stąd jest większe zainteresowanie pracą w niemczech akurat, jeśli ty też sie interesujesz możesz kliknąć tutaj - więcej o pracy za granicą w niemczech. Ja tak właśnie między innymi szukam pracy, czyli właśnie poprzez serwisy ogłoszeniowe, bo zawierają mnóstwo oferta pracy.

To fakt Niemcy sa chyba najpopularniejszym obecnie krajem do którego Polacy tak chętnie wyjeżdzają - na drugim miejscu jest obecnie Norwegia jeśli chodzi o pracę za granicą, później chyba Holandia. Gdzieś widziałem na necie statystyki dokładne gdzie Polacy wyjeżdżają najchętniej i najczęściej.

Tu masz ciekawy artykul o pracy w niemczech http://www.it-gazeta-praca.com.pl/praca ... -dla-kogo/ z wyszczegolnieniem kogo i gdzie poszukują w niemczech, warto sie zapoznac.

Ja co roku jeżdżę do niemiec na prace sezonowe sobie dorobić i muse powiedziec ze trochę kasy można sobie przywieźć także warto sie zainteresowac.

kuchnie Tychy

Wróć do Praca